Skip links

ZACZNIJ TRENING

Nosa

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy to 8 x 1h zajęć po których Twój psiak nauczy się pracować na dwóch zapachach i będzie gotowy do zdania testów zapachowych w PLN, a Wy jako przewodnicy wyposażeni w wiedzę jak ćwiczyć samodzielnie w domu.

Małe grupy – 2-3 psiaki.
Zapisy przez formularz lub mailowo.
Koszt: 650 zł / 8 spotkań

 

NOWA GRUPA rusza w styczniu (Psie ABC – Bełska 4).

Zapisz się

Kurs kontynuacyjny – KLUBIK

Dla absolwentów kursu podstawowego,którzy chcą kontynuować swoją przygodę, poszerzyć swoje i psiaka kompetencje, a także przygotować się do zawodów.
Pracujemy nad detalami technicznymi takimi jak np. oznaczenie, samodzielność pracy, wprowadzamy nowe elementy jak próbki wielokrotne dzięki czemu zacznie się prawdziwa zabawa! Wychodzimy także z treningami z sali – zaczynamy prace na pojazdach i w terenie dzięki czemu mamy więcej opcji treningowych.

Karnet – 4 spotkania/ 300zł

6 spotkań/ 400zł  do wykorzystania w 2 miesiące

Zapisz się

Zajęcia indywidualne

Dostosuje się do Twoich potrzeb 🙂

Jednorazowe zajęcia 140zł/h
Karnet  480zł/ 4 spotkania

600zł/ 6 spotkań do wykorzystania w 2 miesiące.

Zapisz się

Konsultacja behawioralna

Swoją przygodę w pracy z psami zaczęłam od prowadzenia zajęć grupowych dla psiaków rodzinnych, w szczególności szczeniaków i młodych psiaków, w jednej z Warszawskich szkół, a także pomagając rozwiązać częste problemy pojawiające się z psiakami w mieście. Wykorzystując swoje doświadczenie chętnie wspomogę w zakresie trenersko – behawioralnym w ramach konsultacji indywidualnych.

Koszt 150 zł/h

Zapisz się

Trening ONLINE

Jesteś z innego zakątka Polski? A może zwyczajnie wolisz trenować z psem w domu bez udziału osób trzecich? Prowadzę zajęcia online zarówno od podstaw jak i dla osób, które mają już doświadczenie.

W ramach zajęć spotkanie online + filmik z ćwiczeniem i opis

Koszt jednorazowego spotkania 140 zł/h

Karnet 400 zł/4 spotkania

Zapisz się

Trening otwarty – wejście na pojedyńcze zajęcia grupowe

Zapraszam do dołączenia na pojedyncze zajęcia grupowe. Terminy treningów otwartych będą podawane na naszych social mediach.

Wymagana znajomość dwóch zapachów.

Grupa 2-3 psów.

Koszt 80 zł/1-1,5hZapisz się

Zacznij przygodę

z nosework

Zapisz się