Skip links

ZACZNIJ TRENING

Nosa

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy to 8 x 1h zajęć po których Twój psiak nauczy się pracować na dwóch zapachach i będzie gotowy do zdania testów zapachowych w PLN a Wy jako przewodnicy wyposażeni w wiedzę jak ćwiczyć samodzielnie w domu.

Małe grupy – 2-3 psiaki.
Zapisy przez formularz.
Koszt: abonament 300 zł/4 spotkania

Zapisz się

Kurs kontynuacyjny

Dla absolwentów kursu podstawowego,którzy chcą kontynuować swoją przygodę, poszerzyć swoje i psiaka kompetencje a także przygotować się do zawodów.
Pracujemy nad detalami technicznymi takimi jak np. oznaczenie, samodzielność pracy, wprowadzamy nowe elementy jak próbki wielokrotne dzięki czemu zacznie się prawdziwa zabawa! Wychodzimy także z treningami z sali – zaczynamy prace na pojazdach i w terenie dzięki czemu mamy więcej opcji treningowych.

Karnet – 4 spotkania/250zł do wykorzystania w 2 miesiące.

Zapisz się

Zajęcia indywidualne

Dostosuje się do Twoich potrzeb 🙂

Koszt: jednorazowe zajęcia 120zł/h
Karnet 4 spotkań – 400 zł do wykorzystania w 2 miesiące.

Zapisz się

Konsultacje i spacer

Swoją przygodę w pracy z psami zaczęłam od prowadzenia zajęć grupowych dla psiaków rodzinnych, w szczególności szczeniaków i młodych psiaków, w jednej z Warszawskich szkół, a także pomagając rozwiązać częste problemy pojawiające się z psiakami w mieście. Wykorzystując swoje doświadczenie chętnie wspomogę w zakresie trenersko – behawioralnym w ramach konsultacji indywidualnych.

Koszt 120 zł/h

Zapisz się

Spacer z trenerem

walk & train

Szukasz kogoś kto wyprowadzi Ci psa, a przy okazji będzie mógł popracować nad jego zachowaniem albo urozmaicić mu spacer treningiem czy zabawą? Chętnie pomogę.

Koszt 100zł/h

Zapisz się

Zacznij przygodę

z nosework

Zapisz się